RU

EN

Šiaurės šalių skaitymo savaitės renginys

Žiežmarių mokykla-darželis ,,Vaikystės dvaras”, kaip ir kasmet, prisijungė prie Šiaurės šalių literatūros savaitės, kuria  siekiama puoselėti garsinį skaitymą ir  propaguoti Šiaurės šalių literatūrą taip prisidedant prie skaitymo skatinimo.

Trečiokai  pakvietė 1-4 klasių mokinius  į skaitymo popietę. Renginio metu dalyviai prisiminė Šiaurės šalis. Susipažino su rašytojos Astridos Lindgren kūriniais bei linksmais jos kūrinių veikėjais: Pepe, Karlsonu, Lota, Emiliu ir kitais. Visi susikaupę klausėsi  trečios klasės mokinių  skaitomų ištraukų iš knygos ,,Emilis iš Lionebergos” apie ,,kepuršę”. Paskui žiūrėjo linksmą  ištrauką iš kino filmo apie Emilį ir sriubos puodą.

Kaip ir knygos veikėjas Emilis, mokiniai buvo pasipuošę savo mėgstamiausiomis kepurėmis. Keletas dalyvių  papasakojo savo kepurės istorijas. Renginio pabaigoje buvo apdovanoti mūsų mokyklos šaunieji  vaikai – Emiliai, kurių, pasirodo, yra visose klasėse.

Netradicinę pamoką baigėme Astridos Lindgren žodžiais : „Knyga, knyga ir dar kartą knyga. Niekas taip neugdo vaiko fantazijos, kaip knyga“. Pasižadėjome ir toliau draugauti su knygomis.

 

Renginio organizatorė mokytoja Rūta Ašmenienė