RU

EN

Rugsėjo 1-oji

40-tas rugsėjis sušaukė visus, mažus ir didelius, į Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ kiemą. Sveikinimo žodžiais į visus kreipėsi direktorė E. Raudeliūnienė, ketvirtokai, auklėtoja J. Ščiukienė, mokinių prezidentė V. Vaitkutė bei svečiai: Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Č. Neviera, Žiežmarių seniūnas R. Vičinas, klebonas R. Puzonas, Žiežmarių kultūros centro direktorė I. Taukinaitienė bei Kaišiadorių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas J. Ostromeckas. 3 klasės mokiniai ir jų mokytoja R. Balčiūnienė pasveikino visus daina „Vis arčiau mokyklos“. Šventės metu visi visi „atsisveikino su vasaros atostogomis“ ir „išvalė galvas nuo nereikalingų minčių“.
Šią dieną ypatingo dėmesio susilaukė pirmokai. Jie išklausė priesaikos žodžius ir pasižadėjo ją vykdyti. Tuomet visiems buvo įteikti Pirmokų pasai, atminimo dovanėlės, ketvirtokų sveikinimai.
Mieli kolegos ir gerbiami tėveliai, būkite kantrūs, dėmesingi ir patys geriausi vaikų draugai. Skatinkite vaikų smalsumą, išklausykite juos. Su prasidėjusiais mokslo metais!