RU

EN

Solidarumo bėgimas

„Solidarumo bėgimas“

 

Spalio 6 d. 11.00 val. Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikai, pradinių klasių mokiniai ir jų pedagogai bei visa mokyklos-darželio bendruomenė dalyvavo jau ketvirtus metus iš eilės gražia nacionaline tradicija tapusiame „Solidarumo bėgime“. Šiųmečio bėgimo metu surinkta parama bus skirta pasaulinės organizacijos „Save the Children“ pozityvios tėvystės programai pritaikyti Lietuvoje. Dalis pinigų bus skirta ir medicinos punktui Chikabuke (Zambijoje) bendruomenės pradinėje mokykloje įrengti. Naujame medicinos punkte bus teikiamos būtiniausios paslaugos 3-9 metų vaikams.

Prisidėdami prie šio bėgimo ir būdami kartu su tūkstančiais Lietuvos moksleivių mes norime būti didele jėga, kuri parodytų, kad gerumas ir kilnūs tikslai gali įveikti visus atstumus ir pasiekti tuos pasaulio vaikus, kuriems reikia paramos. Be to, šis bėgimas Lietuvos vaikams ir mums visiems dovanoja ir vieną svarbiausių gyvenimo pamokų – supratimą, kad socialinis jautrumas prasideda nuo kiekvieno iš mūsų pastangų, kad nuoširdi pagalba kitam yra tikrai labai prasminga.

 

2017 m. 4-iojo „Solidarumo bėgimo“ metu mūsų mokykla-darželis „Vaikystės dvaras“ surinko 218 eurų paramą, o šių metų šios gražios akcijos patys aktyviausieji – KETVIRTOKAI, kurie surinko 80 eurų paramą.

AČIŪ visiems, kurie nuoširdžiai prisidėjo prie to, kad Lietuvoje augtų laimingi vaikai, o Zambijos mažieji gautų būtinąją medicininę pagalbą.

 

Informaciją pateikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė