RU

EN

Piešinių ir plakatų konkursų „Gaisras“ ir „Saugi vaikystė“ nugalėtojai

Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ ugdytiniai dalyvavo piešinių ir plakatų konkursuose „Gaisras“ ir „Saugi vaikystė“. Nugalėtojai buvo pakvieti į Kaišiadorių švietimo ir sporto centro atviro jaunimo centrą „Mazgas“. Nugalėtojus pasveikino Kaišiadorių rajono savivaldybės vyresnysis specialistas (civilinei saugai) Rimas Kiselys, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Donatas Vinickas ir Kaišiadorių švietimo ir sporto centro Neformaliojo švietimo skyriaus metodininkė Rima Saikauskienė.

Piešinių ir plakatų konkurse „Gaisras“ 1 – 4 klasių grupėje trečiąją vietą laimėjo 2 klasės mokinys Danielius Brazionis, o skatinamuoju prizu apdovanota ikimokyklinukė Salomėja Šimkūnaitė.

Piešinių ir plakatų konkurse „Saugi vaikystė“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėje visas tris prizines vietas laimėjo mūsų ugdytiniai: pirmąją vietą – Jogailė Jaruševičiūtė, antrąją – Kotryna Šidlauskaitė, trečiąją – Elza Urbanavičiūtė.

Dėkojame mokytojoms Rūtai Ašmenienei, Virginijai Paukštutienei, Jolitai Junelienei ir Andželikao Kozlovaitei paskatinusias ugdytinius dalyvavimui.

Didžiuojamės nugalėtojais!