RU

EN

Pirmokų pamokos kitaip

Visos trečiadienio pamokos pirmokams vyko Kaune. Diena mokiniams prasidėjo pamoka prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje. Ten apžiūrėjo Danijos Karalystės ambasados parengtą parodą „Green Together“ ir, dideliam visų džiaugsmui, virtualios realybės akinių ir parodoje esančio dviračio pagalba , „pasivažinėjo” Kopenhagos miesto dviračių takais. Ši atrakcija leido mokiniams pasitikrinti savo vestibuliarinio aparato veiklą. Muziejaus direktorius A. Antanaitis parodė vaikams prezidento V. Adamkaus apdovanojimus, ponios A. Adamkienės reprezentacinius drabužius (sukneles). Pirmokai turėjo galimybę išbandyti rankos miklumą žaidžiant mini golfą. Pabandę visi suprato, kad, ir šiame žaidime, kaip ir visur kitur, reikia padirbėti norint laimėti.

Po pamokos bibliotekoje-muziejuje mokiniai besišnekučiuodami, dairydamiesi po Laisvės alėją, keliavo pietauti į HESBURGER kavinę . „Maži dalykai suteikia daug džiaugsmo ir malonumo” – taip galiu pasakyti, norėdama apibūdinti pietų meto nuotaiką.

Pavalgę mokiniai pamokas tęsė Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Daug apie Lietuvoje ir ne Lietuvoje gyvenančius paukščius mokiniai sužinojo iš muziejaus gidės pasakojimo. Ji supažindino vaikus su paukščių ekspozicija. Likusias muziejaus ekspozicijas: žinduolių, vabzdžių , bestuburių, žuvų-varliagyvių-roplių mokiniai su mokytojų ir mamytės K. Ulanavičienės pagalba apžiūrėjo patys.

Pamokos nėra lengvas dalykas, jų metu reikia ir susikaupti, ir paklausyti, bet namo visi sugrįžo kupini įspūdžių ir naujų žinių.

Dėkoju puikiausiai padėjėjai Natalijai Zakarauskienei už pagalbą kelionės metu.

Dėkoju mamytei Kristinai Ulanavičienei už nuotraukas iš Tado Ivanausko muziejaus ir už kartu ten praleistą laiką.

 

Mokytoja Kristina Kertenienė