RU

EN

Mokinių išvyka į Panemunės pilis

Mokinių išvyka į Panemunės pilis

Kaip ir kiekvienais metais mokyklos-darželio mokiniai mokslo metus užbaigia turininga išvyka.

Kadangi mokykla vykdo integruotų veiklų programą „Žemė mūsų planeta“, šiais metais išvykai pasirinkome mums įdomų maršrutą „Panemunės dvarai ir pilys“. Savo išvyką patikėjome kelionių agentūrai „Guliverio kelionės“ bei gidei Gabijai.

Pirmasis mūsų sustojimas – Raudondvario dvaras. Apžiūrėję dvaro pastatus, pavaikščioję po parką dalyvavome Raudondvario Dvaro  Menų Inkubatoriaus edukacinėje veikloje-kūrybinėse dirbtuvėse „Žemės atmintis“. Edukacijos vadovė papasakojo apie Lietuvos ir pasaulio gintarą, o mes susivėrėme tikrą gintarinę apyrankę.

Toliau pagal maršrutą vykome į Seredžiaus bei Veliuonos piliakalnius. Gidė Gabija supažindino mus su miestelių bei piliakalnių pavadinimų kilme, jų istorija. Įveikėme sunkiausią išvykos etapą – užlipome į abu piliakalnius! Palakstę, papietavę  patraukėme į Raudonės pilį. Čia užlipome į pilies bokštą, pasigrožėjome gražiais gamtos vaizdais, pavaikščiojome po parką. Paskutinis maršruto objektas – Panemunės pilis. Patys ištvermingiausi lipo į pilies bokštą, apžiūrėjo pilies  eksponatus, šiuolaikinio meno parodą. Pavargę, bet pilni įspūdžių grįžome namo.

Už įdomią bei turiningą ekskursiją dėkojame kelionių agentūrai „Guliverio kelionės“ bei gidei Gabijai. Už pagalbą ekskursijoje dėkojame Irenai ir Adai.

 

Mokytoja A. Šliužienė