RU

EN

Talentų šou konkursas „Šok, dainuok, dalyvauk“.

Saulėtą ir gražią gegužės 24 d. popietę mokykloje – darželyje „Vaikystės dvaras“ vyko talentų šou konkursas „Šok, dainuok, dalyvauk“.

Konkurso tikslas – atskleisti ypatingus 1- 4 klasių mokinių gebėjimus ir išrinkti talentingiausius mokinius: literatūrinės raiškos, šokio, dainavimo atlikėjus, kūrybinių darbų pristatymų autorius. Konkurso programą sudarė individualūs dalyvių pasirodymai: dainos, skambinimas fortepijonu, autorinių darbų pristatymai ar kiti ypatingi mokinio sugebėjimai, išskiriantys juos iš kitų mokinių tarpo. Visi dalyviai konkursui ruošėsi, labai stengėsi, daug repetavo, kad pasirodymai būtų įdomūs ir artistiški. Prieš pat konkurso pradžią visi mokiniai buvo pakviesti į lauką, kur savo parodomąją programą pristatė karatė ir sveikatingumo klubo „Fudošin“ treneris Nerijus Gediminas ir jo auklėtiniai.

Konkurso metu dalyvių pasirodymus vertino komisija. Komisija turėjo daug darbo, nes visi pasirodymai buvo kūrybiški, originalūs ir įdomūs. Vertinimo komisija išrinko 3 geriausius konkurso pasirodymus, kurie buvo paskelbti nugalėtojais. Trečioji vieta atiteko puikiai dainuojančiai Rusnei, antroje vietoje – kūrybiškoji ir meniškoji ketvirtokė Rūta Marija, na, o pirmoji vieta atiteko ketvirtokui Dominykui, kuris visus nustebino savo geografinėmis žiniomis.

Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir simboliniais prizais. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir taip pat tariame ačiū, už tai, kad esate šaunūs, drąsus ir talentingi vaikai! Lauksime jūsų kitų metų talentų šou „Šok, dainuok, dalyvauk!“