RU

EN

„Čyru vyru pavasaris 2018″

Jau dvyliktus metus iš eilės, beveik tradiciškai lietingą gegužės rytmetį , vyko Respublikinė  vaikų folkloro šventė „Čyru vyru pavasaris“.  Šiemet minint Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo metus, mes džiaugiamės sulaukę daug dalyvių. Vieni iš jų yra pastovūs ir ištikimi mūsų bičiuliai, bet kas kartą nustebinantys vis naujais, šauniais pasirodymais, kiti pirmą kartą atvažiavę, bet puikiai įsiliejantys ir papildantys folkloro šventę.

Šventės metu ne tik skambėjo liaudiškos dainos, sutartinės, šokiai iš įvairių ugdymo įstaigų: Kaišiadorių, Stasiūnų, Žaslių, Rumšiškių, Vilniaus, Pakertų, Žiežmarių, Trakų, Gudienos, bet taip pat buvo pristatyta mokyklos – darželio „Vaikystės dvaras“ mokinių piešinių knyga „Lietuva mano širdy“.

Dalyviai kruopščiai ruošė ne tik savo pasirodymus, kuriuos pristatė šventėje, bet ir  kūrybinius darbus. Įvairaus pobūdžio kūrybiniai darbai turėjo atspindėti gražiausią, brangiausią lietuvišką žodį. Kiekvienas atvežtas eksponatas buvo vis kitoks, išskirtinis, įdomus.

Šventės pabaigoje dalyviams iš mokyklos  – darželio „Vaikystės dvaras“ direktorės E. Raudeliūnienės rankų buvo įteikti diplomai ir nedidelis stiklainėlis lietuviškos „aukso“ – bičių medaus.

Dėkojame visiems, kurie puoselėja lietuviškas tradicijas, neleidžia nugrimzti užmarštin lietuviškoms dainoms, šokiams, tarmėms, kalbai. Širdingai dėkojame dalyviams ir iki kitų metų!