RU

EN

„Spinduliukų“ šeimos šventė

                                           Šeimos šventė

Gegužės 23 d.  ,,Spinduliukų‘‘ grupės vaikučiai, auklėtojos, meninio ugdymo ir  šokių mokytojos pakvietė visas šeimas dalyvauti Šeimos vakaronėje. Gražią, saulėtą  popietę į mokyklos – darželio šventinę salę  gausiai rinkosi tėveliai, seneliai, sesės bei broliai.

 Kas gali būti svarbiau už šeimą?                                                                                                                        Šeimos vakaronėje pasirodė Pepė Ilgakojinė ir Netvarkos Nykštukas su grupės vaikučiais. Vaikai su Pepe, Netvarkos Nykštuku  stengėsi kuo geriau pasirodyti – vaidino, deklamavo eiles, šoko, dainavo. Kiekvienas stengėsi savo širdies dalelę atiduoti patiems brangiausiems žmonėms. Šventės svečiai vaikus palaikė plojimais, šypsenomis.

Tėvelių veiduose švytėjo šypsenos, vaikučių ir tėvelių akys atrodė laimingos. Visi  džiaugėsi, kai mamyčių  ir tėvelių rankose pražydo vaikučių dovanotos puokštelės, apkabinimai, bučiniai.                                                                                                                                                                     Po šventės vaikai kartu su šeimų nariais vaišinosi atsineštinėmis tėvelių vaišėmis, dalinosi šventės įspūdžiais. Smagu buvo praleisti šeimos šventę visiems kartu.

 

                             ,,Spinduliukų‘‘ grupės vyr. auklėtoja Janina  Ščiukienė