RU

EN

Ketvirtokų išleistuvės

Ketvirtokai… išleistuvės… atsisveikinimas…gimnazija… dėkoju – šie žodžiai skambėjo šiltą birželio 11 d. vakarą  išpuoštame ,,Vaikystės dvaro” mokyklos  kiemelyje, kur   vyko ketvirtokų išleistuvės.   Tai jau 25-oji mokyklos -darželio laida.

Pirmoje atsisveikinimo su pradine mokykla renginio dalyje  skambėjo muzika, dainos, juokas. Direktorė  įteikė ketvirtokams pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus – pirmą svarbų mokslo pasiekimų dokumentą. Apdovanojo puikiais rezultatais  mokyklą baigusius, pamokų nepraleidusius mokinius. Taip pat prisiminimui padovanojo po varpelį.

Padėkos  mokyklai bei sveikinimo vaikams žodžius  tarė ir ketvirtokų tėveliai.

Trečiokai perdavė atminimo dovanėles ir  video linkėjimus.   Visi linkėjo   draugams sėkmės , drąsos  naujoje mokykloje.

Mokytoja vaikams dovanojo simbolinius žinių raktus, kad  ir toliau galėtų atrakinti net ir sunkiausias užduotis. Mokyklos kieme mokiniai kartu su mokytoja ir klasės draugais paleido  balionus su gražiausiomis svajonėmis į žydrą ir saulėtą dangų.

Po gražios šventės ketvirtokai  vaišinosi tėvelių paruoštomis vaišėmis, pramogavo ant batuto, grožėjosi fejerverkais.

Mieli vaikai, graži draugystė tęsėsi  ketverius metus. Buvo visko. Teko net ir nuotolinio  ugdymo išbandymas. Įveikėme visus sunkumus.   Didžiuojuosi jumis visais, džiaugiuosi , kad galėjau būti jūsų gyvenimo dalimi. Nuoširdžiausiai linkiu gero  starto  gimnazijoje, o dabar – gerų atostogų,  šiltos, turiningos ir saugios vasaros!

Mokytoja Rūta Ašmenienė