RU

EN

Šaunuoliai mokyklos-darželio pirmokai!

Na štai ir baigėsi pirmieji mokslo metai. Visi pirmokai, kurių yra 21, sėkmingai baigė pirmą klasę! Visi išmoko skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Nors didesnę dalį mokslo metų mokėmės nuotoliniu būdu, pirmokai buvo labai aktyvūs ir žingeidūs, aktyviai dalyvavo nuotolinėse pamokose. Tai parodo ir jų žinių įvertinimai – net 13 mokinių metus užbaigė gavę visų dalykų aukštesnįjį įvertinimo lygį. Puikius visų dalykų įvertinimus pasiekė Viltė B., Kamilė, Brigita, Smiltė, Gabija, Kotryna, Barbora, Matas K, Aistis, Jonas, Matas Z., Tautvydas, Melisa. Net 8 klasės mokiniai buvo apdovanoti padėkomis  už puikų pamokų lankymą. Tai Jurgis, Matas Z., Matas K., Aistis, Gabija, Melisa, Emilis, Liepa.

Nors ir mokėsi nuotoliniu būdu, pirmokai labai aktyviai dalyvavo įvairiuose respublikiniuose ir rajoniniuose konkursuose.  Viltės B. piešinys dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse, skirtame Laisvės gynėjų dienai pažymėti „Atmintis gyva“, Matas Z, Gabija, Barbora dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Lietuvoje žiemojantys paukščiai“, Tautvydo, Ugnės, Kotrynos, Mato K, Barboros piešiniai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Žydintis medis“, Aisčio, Kotrynos, Barboros, Gabijos, Mato Z. piešiniai dalyvavo rajoniniame piešinių konkurse „Gaisras“. Jame Barboros ir Gabijos darbai užėmė garbingą III-ią vietą.

Pirmokai moka ne tik piešti, jie aktyviai dalyvavo ir edukaciniuose žinių konkursuose „Olympis“, bei „Kengūra“.  Net 10 pirmokų išbandė savo žinias edukaciniame konkurse „Olympis“, dauguma mokinių sudalyvavo net 4 dalykų konkursuose, kuriuose puikiai pasirodė.  O Brigita  Griesiūtė Tarptautiniame  matematikos konkurse „Kengūra 2021“ užėmė 1-ą vietą iš visų rajono pirmokų.

Paskutinę mokslo metų savaitę 14 pirmos klasės mokinių vykdė integruotą lietuvių kalbos, dailės ir technologijų bei pasaulio pažinimo projektą „Abėcėlė“. Pirmokai piešė, spalvino, klijavo, rašė, ieškojo informacijos apie įvairius objektus prasidedančius pasirinkta abėcėlės raide. Savo projektinius darbus jie pristatė klasės draugams ir tėvams. Projekto darbai gavosi spalvingi bei informatyvūs. Po projekto darbų pristatymo nusprendėme, kad šiuos darbus padovanosime mokyklos-darželio priešmokyklinio ugdymo grupei. Projekto darbai padės mažesniesiems mūsų draugams lengviau susipažinti su abėcėlės raidėmis. Štai kokie aktyvūs ir šaunūs yra mūsų mokyklos pirmokai!

1 klasės mokytoja Aušra Šliužienė