RU

EN

Šv. mišių už mokyklos-darželio„Vaikystės dvaras“ bendruomenę, prezidento inauguracijos, ir vėliavos šventinimo šventė

Š.m. lietingą gegužės 5 dieną, Žiežmarių šv.Jokūbo bažnyčioje, vyko Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ mokinių prezidentės, kuria tapo Viltė Vaitkutė, inauguracija. Tai svarbi ir ypatinga diena, nes mokyklos – darželio „Vaikystės dvaras“ istorijoje tai pirmieji mokinių prezidento rinkimai ir pirmosios prezidentės kadencijos pradžia. Viltė Vaitkutė įeis į mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ istoriją, kaip pradininkė naujų, prasmingų darbų, veržlių ir iniciatyvių idėjų. Stebint mokiniams, draugams, mokytojoms, šeimai, Viltė uždėjusi ranką ant Lietuvos Respublikos konstitucijos ištarė priesaikos žodžius ir padėkos kalbą. Direktorė E.Raudeliūnienė pasveikino naująją prezidentę, įsegė į mokyklinio švarkelio atlapą kasdieninį atributą- ženklelį ir palinkėjo šviesių ir prasmingų darbų.
Šv.mišių pabaigoje klebonas R.Puzonas pašventino mokyklos -darželio „Vaikystės dvaras“ vėliavą, palinkėjo visai bendruomenei kūrybingų ir produktyvių besibaigiančių bei naujai ateinančių mokslo metų.
Džiugu, kad padidėjusi atsakomybė naujosios prezidentės V. Vaitkutės, negąsdina, atvirkščiai, ji spinduliuoja entuziazmu bei noru veikti. Belieka pasveikinti ir palinkėti didžiausios sėkmės!
Parengė ikimokyklinio ugdymo meninio ugdymo mokytoja Akvilė Maselskienė