RU

EN

Pyragų diena

Š.m. spalio 26 dieną,  Žiežmarių mokykloje – darželyje  „Vaikystės dvaras“ vyko jau kelis metus iš eilės mokinių savivaldos „SUPER“ narių inicijuota „Pyragų diena“.

Kai lauke saulės spindulių vis mažiau ir mažiau, o šventinės lemputės dar neįžiebtos, ,,Pyragų diena“ – puiki proga pasidalinti savo šiluma, kepiniais ir gerumu… Kadangi, tai buvo paskutinė diena prieš atostogas, buvo nuspręsta prie „Pyragų dienos“ prirašyti dar vieną prierašą ir taip gimė „Pyragų diena – diena be rūpesčių“.

Jau nuo pat ryto visoje mokykloje sklandė saldūs, viliojantys kvapai. Net per dvi pamokas mokiniai ir darželio ugdytiniai salėje pirko, pardavinėjo, stebėjosi vieni kitų kepiniais, ragavo, smaguriavo ir žinoma šypsojosi. Kaip nebūsi laimingas atsidūręs tarp tokios gausybės saldumynų!!!

Po kvapniosios ir skaniosios dalies “Diena be rūpesčių”  nesibaigė, nes mokiniai buvo pakviesti į salę, kurioje vyko teatro būrelio “Kodėlčiukai” vaikų, V. Rudoko ištraukos “Iš kepėjo miesto” pristatymas, mokytojos K. Kertenienės puikus vizualizacinis pasakojimas apie konditerio ir virėjo specialybės pasirinkimo perspektyvas, mokytojos R. Ašmenienės trumpas pristatymas apie italų rašytoją ir žurnalistą Džanį Rodarį, po pristatymo sekė pagal šio autoriaus knygą pastatyto filmuko “Čipolino nuotykiai” peržiūra.

Vaikai išgužėjo namo su puikia ir pakilia nuotaika, tarpusavy besidalindami dienos įspūdžiais.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie “Pyragų dienos – dienos be rūpečių” –  tėveliams, kurie kartu su vaikais, kepė, dekoravo, puošė. Vaikams, kurie derėjosi, pirko, pardavinėjo. Mokytojoms, visai mokyklos bendruomenei.

Iki skanių susitikimų kitais metais!

 

Parengė Akvilė Maselskienė