RU

EN

Projekto „Tėvai – vaikams“ veiklos 3-ioje klasėje

Šių mokslo metų pirmojo tėvų susirinkimo metu 3-ios klasės tėvams buvo pasiūlyta pagalvoti, gal kas nors iš tėvų, šeimos narių,  norėtų paskutinę mokslo metų savaitę pravesti pamokas – veiklas – kūrybines dirbtuves klasės vaikams. Paskutinio tėvų susirinkimo metu tėveliai pateikė  puikių pasiūlymų. Pravesti pamoką klasės draugams norėjo ir keli mokiniai.

Taigi, paskutinę mokslo metų savaitę, birželio 4-6 dienomis,  3 – ioje klasėje vyko projekto „Tėvai – vaikams“ veiklos:

birželio 4 dieną klasėje svečiavosi Deivido Ašmenos sesė Neringa. Ji labai kūrybinga ir veikli mergina. Neringa klasės vaikams pasiūlė sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir pasigaminti „Oliziuką“. Vaikams nereikėjo niekuo rūpintis – visomis priemonėmis, reikalingomis darbui aprūpino Neringa, mums beliko tik aktyviai įsijungti į veiklą. Dirbome išsijuosę.  Rezultatas – visų „Oliziukai“ išėjo puikūs.

birželio 5 dieną į svečius pas trečiokus atvyko Deivido Tylingo mama Toma. Ji pasiūlė klasės vaikams pasigaminti vazą arba pieštukinę. Mama Toma taip pat labai išradinga ir kūrybinga. Ji mus taip pat aprūpino visomis reikalingomis darbui priemonėmis. Mūsų  visų vazos gavosi originalios ir labai gražios.

birželio 6 dieną sulaukėme dar vieno svečio – Ugnės tėčio Kęsto Špakausko. Jis laisvalaikiu iš ilgų balionų daro puokštes, ir įvairiausius daiktus. Tai labai įdomi ir vaikus sudominusi veikla. Ugnės tėtis ir mums pasiūlė išmokti iš baliono pasidaryti gėlę, ar kažkokį kitą daiktą. Manėme, kad bus lengviau… Tačiau po keletos susprogdintų ir suplėšytų balionų ir mes pramokome juos susukti panašius į gėlę. Veikla buvo labai įdomi ir įtraukianti. Nė vienas neišėjo be savo pasigaminto daikto, o kai kurių gėlės buvo ir labai originalios.

Projekto veiklas žadame tęsti ir kitais mokslo metais ir tikimės, kad dar daugiau tėvelių įsijungs į jo veiklas. O už suteiktas žinias, parodytą supratingumą ir kantrybę norime padėkoti  Ašmenų, Tylingo bei Špakauskų šeimoms. Ačiū Jums už gražų ir turiningą bendradarbiavimą.

Mokytoja  Aušra  Šliužienė