RU

EN

Projekto ,,Ir knyga mane augina“ veikla Vaikiškos metų knygos rinkimai

Gražia tradicija  yra tapę Vaikiškos  metų knygos  rinkimai  Žiežmarių mokykloje-darželyje ,,Vaikystės dvaras“.  Mokiniai aktyviai ir nuoširdžiai  dalyvauja  knygos rinkimų akcijoje.
Beveik du mėnesius  vaikai kartu su mokytojomis skaitė rinkimams pateiktas knygas.  Rinkimų renginyje   kiekviena klasė pristatė po vieną, o trečiokai net dvi knygas.
Renginyje dalyvavo viešnia iš Žiežmarių miestelio bibliotekos Arina Keturkaitė. Ji padovanojo mokyklos-darželio bibliotekai keletą knygų.

Visiems labai patiko miško gyventojai iš pirmokų spektakliuko pagal knygą ,,Strykt pastrykt“.  Antrokai pakvietė į lietaus šalį.  Jie pristatė knygą ,,Lietus ir skafandras“.  Gražiais piešiniais savo knygą ,,Stebuklingi senelio batai“ iliustravo ir pristatė  ketvirtokai. Trečiokas Jonas tapo Benu iš knygos ,,Benas- sapnų siuvėjas“. Jis visiems ,,pasiuvo“ gražių ir linksmų sapnų. Trečiokai visus pamokė, kaip vakarais pasikviesti sapnus. Nepamiršta liko ir knygelė ,,Pūkis karalius“. Jos ištraukas paskaitė trečiokai  Emilė, Austėja ir Jokūbas.

Renginio dalyviai atidžiai stebėjo knygų pristatymus, kiekvienas išsirinko labiausiai patikusią knygą ir kartu su mokytojomis, mokyklos-darželio darbuotojomis, dalyvavusiomis renginyje  mamytėmis, aktyviai dalyvavo balsavime. Daugiausiai balsų surinko trečiokų pristatyta knyga  ,,Benas – sapnų siuvėjas“. VALIO BENUI !  Dabar kartu su vaikais nekantriai lauksime Knygų mugės.  Kokia gi knyga bus išrinkta visos Lietuvos vaikų?

Mokytoja metodininkė, projekto ,, Ir knyga mene augina“ iniciatorė   Rūta Ašmenienė