RU

EN

Mokyklos antrokai – būsimieji futbolininkai

2022 metų gegužės 18 dieną, Kaišiadorių ŠSPC miesto stadione organizavo mažojo futboliuko žaidynes „Žiogelis“, kuriose dalyvavo Kaišiadorių rajono 1-2 klasių mokiniai.

Trenerė Gabrielė į žaidynes pakvietė ir „Vaikystės dvaro“ antrokus. Ruošėmės kelias dienas – rinkome komandą, atsarginius žaidėjus, gaminome sirgalių atributiką – įvairius plakatus. Darbo užteko visiems.

Trečiadienį visa antrokų klasė išvyko į žaidynes. Žaidynės vyko miesto stadione. Jau pats stadionas – naujas, su puikia aikšte, bėgimo takais, įrengimais – vaikams padarė didžiulį įspūdį, o kur dar pačios varžybos!  Žaisti teko su penkiomis antrokų komandomis. Bent po kelias minutes pažaidė visi berniukai. Mergaitės aistringai, plakatais ir balsais palaikė savo komandą.

Kas nežaidė futbolo sporto centro darbuotojai visus kvietė užsiimti kitomis sportinėmis veiklomis – visi norintys galėjo pasivaržyti estafetėse, palakstyti stadiono bėgimo taku, šokti į tolį… Visiems buvo labai smagu. Prizinės vietos nepelnėme, tačiau varžybų pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir dar dovanų gavome puikų kamuolį!

Važiuodami namo komandos berniukai jau svarstė, kaip geriau pasirodyti kitais metais? Todėl dauguma berniukų nusprendė jau šiais metais užsirašyti į futbolo treniruotes.

Už puikų renginį dėkojame trenerei Gabrielei bei šių puikių žaidynių organizatoriams – Kaišiadorių ŠSPC.

2 klasės mokytoja A. Šliužienė