RU

EN

„Mokslo sriuba 2019“

Kovo 18-22 dienomis mokykloje vėl kunkuliavo kasmetinis projektas „Mokslo sriuba“. Šią savaitę mokykloje vyko daug įvairių renginių, susitikimų, konkursų, varžytuvių.

Mokyklos pirmokai dalyvavo dailyraščio konkurse, rinkome raštingiausią mokinį, geriausiai anglišką tekstą suprantantį  mokinį, dalyvavome pasaulio pažinimo bei matematikų varžytuvėse. Dalyvavome susitikime su knygų autore ir pasakų kūrėja Neringa Tik. Aktyviai įsijungėme į  projekto „Žemė mūsų planeta“ veiklas: minėjome Žemės dieną, rašėme, piešėme, sakėme padėkas Žemei, kalbėjome apie šiukšlių rūšiavimą, puošėme mokyklos erdves, netgi įsirengėme šiltnamį ant klasės palangės. Su Visuomenės sveikatos biuro specialistu Arvydu dalyvavome projekto „Vanduo“ veiklose. Pertraukų metu sportavome su trenere Gabriele, iliustravome knygas, pasipuošėme mokyklos erdves iliustracijomis. Savaitė buvo darbinga ir  pilna puikių įspūdžių. Savaitę užbaigėme VŠĮ „Vikingų kaimas“ edukacine veikla „Senoviniai stalo žaidimai“, o mokytojos Kristina ir Laura suorganizavo šaunią viktoriną „Mokslo troškinys“.

Už puikias žinias dalyvaujant įvairiuose konkursuose bei  varžytuvėse  padėkos raštais  buvo apdovanoti šie mokiniai:

1 klasės
Ema Rybakovaitė,
Dovydas Sadauskas,
Urtė Juodytė;

2 klasės
Emilė Semenkovaitė,
Rūtilė Kasciukevičiūtė,
Kajus Gotautas,
Urtė Vidraitė;

3 klasės
Evita Depšytė,
Milana Balčjunaitė,
Emilis Rekatanskis,
Grantas Šeputis;

4 klasės
Ermeta Aleknavičiūtė,
Erta Kasciukevičiūtė,
Rugilė Semenkovaitė,
Nedas Martinkus.

Viktorinoje „Mokslo troškinys“ geriausiai pasirodė Ermeta, Rugilė, Ugnė, Milana, Kajus, Urtė.

Už pagalbą organizuojant savaitės renginius dėkojame mokytojoms Rūtai, Birūtai, Kristinai, Daivai, Laurai, Gabrielei, taip pat sekretorei Rūtai ir Arvydui.

Projekto organizatorė mokytoja Aušra Šliužienė