RU

EN

MOKSLO SRIUBA 2018

„ Mokslo sriuba 2018“

Kovo 26-30 dienomis mokykloje vėl virėme „Mokslo sriubą“. Šią savaitę mokykloje vyko daug įvairių renginių, susitikimų, konkursų, varžytuvių.

Mokyklos pirmokai dalyvavo dailyraščio konkurse, rinkome raštingiausią mokinį, geriausią vertėją iš anglų kalbos, dalyvavome pasaulio pažinimo olimpiadoje, matematikų varžytuvėse. Dalyvavome Knygų dienos renginiuose. Susipažinome su retais vorais, Madagaskaro tarakonais, gyvalazdėmis. Susitikome su V.Giržado progimnazijos Robotikos būrelio nariais ir mokytoja Lina, žavėjomės jų sukurtais robotais, netgi rengėme robotų lenktynes. Su Visuomenės sveikatos biuro specialistais Arvydu ir Audrone dalyvavome projektų „Cigaretės-ne draugai“ bei „Be patyčių“ veiklose. Pertraukų metu šokome, iliustravome knygas, pasipuošėme mokyklos erdves Velykų šventei. Savaitė buvo darbinga ir  pilna puikių įspūdžių.

Už puikias žinias dalyvaujant įvairiuose konkursuose, olimpiadoje, varžytuvėse, padėkos raštais  buvo apdovanoti šie mokiniai:

1 klasės

Gabija Nanartavičiūtė,  Rūtilė Kasciukevičiūtė, Emilė Semenkovaitė, Viltė Melkūnaitė;

2 klasės

Deividas Ašmena, Emilija Fylerytė, Milana Balčjunaitė, Emilis Rekatanskis;

3 klasės

Rusnė Kanclerytė, Rugilė Semenkovaitė, Vytė Janonytė, Martynas Zujus;

4 klasės

Rūta Marija Lapinskaitė, Dominykas Vidra, Viltė Vaitkutė, Vilius Bauba.

Už pagalbą organizuojant savaitės renginius dėkojame mokytojoms Rūtai, Birūtai, Kristinai, Daivai, Natalijai, taip pat Rūtai, Arvydui.

 

 

Projekto organizatorė mokytoja Aušra.