RU

EN

Mano Gimtinė – LIETUVA

Mano Gimtinė – LIETUVA

Kovo 8 dieną  Žiežmarių mokykloje-darželyje  ,,Vaikystės dvaras“ vyko renginiai, skirti  Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Lietuvos  nepriklausomybės atkūrimo 28-osioms metinėms  paminėti.

Ryte  visi  rinkosi į šventinį koncertą įstaigos salėje.  Čia skambiausias daineles, eilėraščius ir šokius savo Gimtinei skyrė darželio ugdytiniai ir 1-4 klasių  mokiniai. Buvo apdovanoti piešinių konkurso ,,Nupiešiu Gimtinę“ nugalėtojai: Kamilė Bražinskaitė, Marius Rybakovas, Rugilė Galubickaitė, Adrija Piragytė, Milana Balčjūnaitė, Erta Kasciukevičiūtė, Rūta Marija Lapinskaitė. Paskui visi ėjo į mokyklos-darželio kiemą, kur vyko akcija  ,,Apkabinkime savo mokyklą -darželį“.  Vaikai kartu su savo pedagogėmis bei visais mokyklos-darželio darbuotojais gyva grandinėle apkabino savo antruosius namus – savo mokyklą-darželį.

Po pamokų vyko 1-4 klasių mokinių  protų mūšis ,,Ar pažįsti Lietuvą?“. Čia mokiniai galėjo pasitikrinti   žinias apie savo šalį. Geriausiai sekėsi   komandai, kurią sudarė Viltė Vaitkutė, Ugnė Špakauskaitė, Viltė Melkūnaitė, Ermeta  Aleknavičiūtė, Gabrielė Šapokaitė, Emilis Rekatanskis. Sveikiname nugalėtojus !

Renginio organizatorės, mokytojos  Akvilė Maselskienė  ir Rūta Ašmenienė