RU

EN

Lik sveika, mokykla!

Pasak J. Marcinkevičiaus „Mes dažnai taip ir išsiskiriame, nepasakę meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių.“

Atsisveikindami su mokykla ketvirtokai ir jų mokytoja Birūta nuoširdžiai dėkojo už įdomius projektus, renginius, išvykas, dienas be rūpesčių, pagalbą  ir ypač skanią mokslo sriubą mokytojoms Rūtai, Kristinai, Aušrai, Gražinai, Vitai, Laimai, Daivai, Jolitai, Renatai, Raimundai, sveikatos specialistui Arvydui, treneriams Titui ir Viliui, logopedei Kamilei, psichologei Miglei.  Už nuostabius darbelius, suorganizuotas parodas tautodailininkei Jurgitai,  už nuoširdžią ilgalaikę bendrystę ir turiningas veiklas bibliotekininkei Arinai. Pavaduotojai Jūratei už pasitikėjimą ir šilumą. Direktorei Eglei už atnaujintą mokyklą ir už viską ką dėl mūsų padarė, o direktorei Almai palinkėjo sėkmės tęsiant pradėtus darbus.

Tėveliams ačiū už bendradarbiavimą ir supratimą! Kolegoms už palaikymą, paskatinimą, pagalbą, įtraukimą į bendrus projektus – tiesiog už bendradarbiavimą.

Mieli, ketvirtokai, linkiu surasti savąjį SĖKMĖS kelią, juo eiti ir pasiekti viską, ką norite pasiekti šiandien, rytoj, kiekvieną dieną.

 

Mokytoja Birūta Pilvelienė