RU

EN

Labas būsimas, pirmoke!

Labas būsimas, pirmoke!
Kiekvienais metais mokykloje-darželyje „Vaikystės dvaras“ yra tariami šie žodžiai. Šiais mokslo metais šiuos žodžius tarė ir su priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiais bendradarbiavo ketvirtokų mokytoja Kristina Kertenienė. Beveik visi „Bitučių“ grupės vaikai visus metus lankė „Šachmatų ABC“ būrelį. Jo metu vaikai turėjo galimybę geriau pažinti savo būsimąją mokytoją.
Gegužės mėnesio pabaigoje priešmokyklinukai buvo pakviesti susipažinti su  savo būsimąja klase. Susitikimo metu buvo labai įdomu „pasimatuoti“ mokyklinius suolus, pabandyti kreida rašyti ant lentos bei „pabūti mokiniais“. Vaikai turėjo galimybę nuspalvinti išmaniąją bitutę. Norint teisingai ją nuspalvinti reikėjo atlikti atimties veiksmus. Susitikimo metu priešmokyklinukai pamatė, kad mokytis skaičiuoti gali būti ir linksma, ir įdomu. Į savo grupę vaikai grįžo nešini mokyklinių reikmenų atmintinėmis.
Sekančią dieną priešmokyklinukai buvo pakviesti į lauko sporto aikštelę. Ten jie ir 4 kl. mokiniai buvo susiskirstyti į 6 grupes bei atliko visą eilę įdomiųjų estafečių. Azartas, emocijos ir gera nuotaika liejosi per kraštus. Mokytojos Kristina ir Natalija su dviejų ketvirtokų pagalba vos spėjo fiksuoti rezultatus.
Visiems geros vasaros! Iki susitikimo rugsėjo mėnesį!
Parengė mokytoja Kristina Kertenienė