RU

EN

Kovo 11-oji

Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras” darželio ugdytiniai šiemet kūrybiškai ir išradingai paminėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Darželio grupių auklėtiniai ir mokiniai piešė piešinius, kurie buvo skiriami Lietuvai, salėje juos pristatė, o vėliau piešiniai buvo eksponuojami lauke, tarp medžio kamienų. Dėkojame visiems, kurie įsitraukė į šią iniciatyvą, tiek auklėtojoms, tiek mokytojoms, tiek visiems Žiežmarių mokyklos-darželio  „Vaikystės dvaras“ vaikams.

Mūsų įstaigos ugdytiniai taip pat prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“. Visi, nuo mažiausio iki didžiausio, nešini trispalvės spalvų balionais įstaigos kieme suformavo gyvą Tautos žiedą.

Vyresniems mūsų įstaigos ugdytiniams, 1-4 klasių mokiniams, mokytojos K. Kertenienė ir L. Žilionytė organizavo žinių viktoriną „Ką žinau apie Lietuvą?“ Komandų nariai klausimus galėjo rinktis iš jiems patinkančių sričių (DATOS, ŽMONĖS, SIMBOLIAI, ŽEMĖLAPIS, ĮVAIRŪS) bei patys nusprendė kelių šimtų vertės (100-500) klausimą renkasi. Salėje virė įnirtinga kova ir azartas. Viktorinos metu nuskambėjo 25, iliustruoti įvairiomis nuotraukomis ir žemėlapiais, klausimai. Iš kurių tik į kelis komandoms atsakyti nepavyko. Mokiniai savo rezultatais parodė, kad apie Lietuvą jau daug žino!
Sveikiname 1-4 klasių viktorinos „Ką žinau apie Lietuvą“ nugalėtojus!
I-oji vieta: Arnas (1 kl.), Emilė (2 kl.), Deividas T. (3 kl.), Gaivilė (3 kl.), Erta (4 kl.) ir Lėja (4 kl.);
II-oji vieta: Augustinas (1 kl.), Gabija (2 kl.), Ugnė (3 kl.), Milana (3 kl.), Ermeta (4 kl.) ir Airida (4 kl.);

III-oji vieta: Dominyka (1 kl.), Urtė (2 kl.), Emilis (3 kl.), Gaivilė (3 kl.), Goda (4 kl.) ir Rusnė (4 kl.).
Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams ir juos palaikiusiems žiūrovams bei mokytojoms!
Parengė, A. Maselskienė ir K.Kertenienė