RU

EN

Kelionė į Kauno oro uostą

Trečios klasės mokiniai vyko į edukacinę kelionę į Kauno oro uostą. Ekskursijos  metu vaikai  aplankė keleiviams dažnai nepasiekiamas, atidžiai saugomas oro uosto vietas. Teko ir pro keleivių saugumo patikrą praeiti. Užlipę net į 7 aukštą, iš arti stebėjo kylančius ir besileidžiančius įspūdingus lėktuvus. Klausėsi gido pasakojimo, uždavė daug klausimų apie skrydžius ir lėktuvus.

Paskui susipažino su priešgaisrinio gelbėjimo stoties pareigūnų darbu bei sužinojo,  kokia aerodrome esanti įranga padeda oro uostui užtikrinti saugą ir nuolatinę veiklą visus metus. Pasivažinėjo įspūdingais priešgaisriniais automobiliais, pamatė, kaip veikia vandens švirkštai ir kokią aprangą dėvi pareigūnai. Ekskursiją vedė patyrę oro uosto darbuotojai, kurie ne tik įdomiai pristatė visą veiklą ir įdomybes, bet ir papasakojo ne vieną neįtikėtiną  istoriją.

Vėliau  mokiniai apsilankė naujai pastatytuose orlaivių remonto ir dažymo angaruose – remonto dirbtuvėse. Ten galėjo ,,pasimatuoti“ piloto kėdes, apsilankyti remontuojamo lėktuvo  pilotų kabinoje, lėktuvo salone.

Išvyka buvo įdomi, informatyvi   ir mokiniams  labai patiko. Ačiū Dominyko tėveliui Andriui, kuris padėjo organizuoti šią kelionę.

Mokytoja Rūta Ašmenienė