RU

EN

Kalėdinė šventė

KALĖDINĖ ŽIEMARIŲ MOKYKLOS – DARŽELIO „VAIKYSTĖS DVARAS“ ŠVENTĖ

Visai ne žiemišką gruodžio 21 vakarą į Žiežmarių kultūros centrą sugūžėjo Žiežmarių mokyklos – darželio „Vaikystės dvaras“  pradinių klasių mokiniai, jų mokytojos, tėveliai, seneliai bei bendruomenės nariai. Salėje buvo juntama lengva įtampa, klegėjo besiruošiančių ir besipuošiančių vaikų balsai, juokas, nuostaba. Visi su nekantrumu laukė šventės pradžios.

Nuskambėjus direktorės Eglės Raudeliūnienės sveikinimo žodžiui mokiniai su mokytojų pagalba surengė kalėdinį vaidinimą „Kalėdinė pasaka“. Scenoje puikavosi nykštukės, princesė, karalienė bei jos sesuo, žiniuonės. O šaunieji mokiniai buvo pasiruošę daug smagių šokių, dainelių, eilėraščių. Žinoma, visi su nekantrumu ir jauduliu laukė šventės kulminacijos- Kalėdų senelio pasirodymo. O kaip gi be jo? Garsiai ir intensyviai šaukdami vaikai jį prisikvietė ir sutikimo džiaugsmo šūkiais ir aplodismentais. Senelis vaikams atsidėkodamas už jo svetingą sutikimą ir laukimą papasakojo daug smagių šventinių nuotykių, žaidė judrius ir linksmus žaidimus, juokavo, šoko, dainavo ir žinoma, kiekvienam mokiniui įteikė po kalėdinę dovaną.

Šventė buvo puiki ir nuotaikinga, niekas neskubėjo skirstytis namo. Linkėdami vieni kitiems gražių švenčių taip užbaigėme 2017 –uosius metus.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės. Sėkmingų Jums 2018-ųjų!