Paskutinę dieną prieš mokinių žiemos atostogas Žiežmarių mokykloje-darželyje ,,Vaikystės dvaras“ buvo minima Lietuvos valstybės atkūrimo diena (Vasario 16-oji). Tautiškai pasidabinę, su trispalvėmis rankose priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1 – 4 klasių mokiniai susirinko į renginį ,,Gražiausios spalvos trys”. Šventė prasidėjo iškilmingai skambant Lietuvos himnui. Paskui ugdytiniai deklamavo gražiausius posmus Lietuvai, dainavo dainas, šoko šokius. Renginio vedančioji, mokytoja Rūta Ašmenienė, priminė Lietuvos kelią į nepriklausomybę, svarbiausius istorinius faktus, tautinius simbolius. Pristatė originalų 1918 metų vasario 19 dienos savo senelio – mokytojo Stanislovo Šlamo išsaugotą originalų ,,Lietuvos aido” laikraščio numerį, kuriame ir buvo paskelbtas istorinis Lietuvos Tarybos nutarimas. Su šia kiekvienam piliečiui brangia švente, renginio dalyvius pasveikino mokyklos-darželio direktorė Alma Reklaitienė.
Džiaugiamės ir didžiuojamės atšventę Lietuvos gimtadienį, nes Vasario 16-oji – puikus laikas ir tinkama data skiepyti pilietines ir tautines vertybes mūsų mokiniams.
Mokytoja Rūta Ašmenienė


