RU

EN

Finišavo sporto projektas „Nuo žingsnio iki šuolio”

Saveitė po savaitės, mėnesis po mėnesio ir štai išaušo diena, kai galime pasakyti, kad finišas pasiektas. Mūsų mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ vaikai atidavė daug jėgų, juoko, ašarų, išliejo daug prakaito dalyvaudami sporto rėmimo fondo projekte „Nuo žingsnio iki šuolio“. Labai džiaugiamės galėdami pasakyti, kad  išmokome naujų žaidimų, pratimų. Susipažinome su krepšiniu, tinkliniu ir lengvaja atletika iš arčiau.

Sportas padėjo ne tik tobulinti savo fizinius gebėjimus, bet ir išmokome dirbti komandose, bendradarbiauti tarpusavyje. Patys vaikai  kūrė savo pratimus, užduotis ir su jais supažindino savo bendraklasius ir  galėjo  pabūti mokytojais. Tad tikrai laikas praleistas įdomiai ir smagiai.

Gruodžio 16 d. įvyko baigiamasis projekto renginys, kurio metu priešmokyklinio ugdymo grupių  ir 1 – 4 klasių vaikai buvo apdovanoti simboliniais prizais, atsidėkojant jiems už aktyvumą, sportą, juoką,  netgi barnius. Sakome nuoširdžiai ačiū kiekvienam vaikui atskirai  ir visiems kartu.

Įsitikinome, jog sportas ugdymo procese padeda ugdyti mokinių protinį augimą, didina jų mąstymo galią, stiprina sveikatą.

 

Trenerė Gabrielė Vaičekauskaitė