RU

EN

Diena be rūpesčių

Jau kelinti metai mokykloje-darželyje „Vaikystės dvaras“ paskutinė diena prieš atostogas – diena be rūpesčių! Kiekvienas mokytojas apgalvoja savo pamokas – veiklas ir jas veda kitaip – organizuoja filmų peržiūras bei aptarimus, sprendžia kryžiažodžius, organizuoja viktorinas, koncertus…

Ne išimtis ir ši diena prieš atostogas! Klasėse vyko daug įvairių įdomių veiklų. O dienos pabaigai šiais metais pasikvietėme edukaciją „Kosminis skrydis vaikams“.

Edukacija buvo puiki – jau įėję į salę pasijutome kaip kosmose! Vėliau mūsų laukė filmo peržiūra, kurios metu susipažinome su saulės sistemos planetomis – sužinojome, kaip jos atrodo, kokio dydžio, iš ko sudarytos, kokiu atstumu nutolusios nuo saulės… . Nuo žinių ir vaizdų visiems sukosi galva! Po filmo vyko jo aptarimas – viktorina. Mokiniai susiskirstė į komandas, galvojo komandų pavadinimus, išsirinko komandų kapitonus, tarėsi ir atsakinėjo į klausimus.

Vėliau sekė „kelionė į kosmosą“ – rengėmės kosmonautų kombinezonais ir skafandrais! Buvo neįprasta, įdomu ir be galo smagu – žiūrėjome vieni į kitus ir negalėjome patikėti, kad tai mes! Vyko fotosesija. Į salę netikėtai įėjo kosminis robotas. Jo išvaizda visus pakerėjo! Kosminis robotas sveikinosi su vaikais, komandas apdovanojo nugalėtojų taurėmis kiekvienam komandos nariui įteikė Astronauto pažymėjimus, šoko kartu su vaikais. Edukacija buvo įdomi, naudinga ir linksma. Dabar lauksime kitų atostogų ir kitų įdomių ir naudingų edukacijų.

 

Mokytoja Aušra Šliužienė