RU

EN

2 klasės šeimų šventė – koncertas

       Štai ir prabėgo mokslo metai! Mes baigėme antrą klasę! Todėl mėnesio  pabaigoje 2 klasės mokiniai pakvietė savo šeimos narius – mamas, tėčius, brolius, seses ir senelius į mokslo metų užbaigimo, šeimų šventę – koncertą.

Šventei ruošėmės atsakingai – mokėmės dainuoti, groti, šokti.

Penktadienio vakarą į salę sugužėjo didžiulis būrys antrokų šeimų narių. Salė buvo pilnut pilnutėlė. Nors ir su dideliu jauduliu, tačiau koncertas praėjo puikiai! Dainavome daineles, grojome dūdelėmis, šokome išmoktus šokius. Barbora ir Viltė Š. pagrojo mums pianinu. Teatro būrelį lankančios mergaitės pravedė žaidimus klasės draugams ir tėveliams.

Vaikai šventės metu buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą įvairiuose  renginiuose, konkursuose, už dalyvavimą plaukimo pamokose.

Šventė koncertu nesibaigė. Tėveliai vaikams buvo paruošę staigmeną. Po koncerto klasėje vaikų laukė edukacija „Pasigamink smėlio atviruką“. Visi su noru sėdo gaminti atvirukų ir visiems pavyko puikiai! Smėlio atvirukai gavosi nuostabūs! Po edukacijos vaikų laukė dar viena staigmena – vaišės!

Prisivalgę picų ir visokių skanėstų, pabuvę su savo šeimomis bei klasės draugais visi laimingi išsiskirstėme namo.

Už pasiruošimą koncertui dėkojame muzikos mokytojai Renatai, šokio mokytojai Laimai bei teatro mokytojai Eugenijai. Tėveliams dėkojame už edukaciją ir skanias vaišes!

2 kl. Mokytoja A. Šliužienė