RU

EN

2 klasės mokinių išvyka į Kauną

Štai ir baigėsi mokslo metai! Paskutinę mokslo metų dieną nutarėme skirti edukacinei išvykai. Išvykai pasirinkome Kauną. Nutarėme aplankyti Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų, jame sudalyvauti edukacijoje „Gyvūnų namai namučiai gamtoje”.

Ekskursijos dieną visi susirinko puikiai nusiteikę. Muziejuje buvome patys pirmieji lankytojai.  Apvaikščiojome, apžiūrėjome visas sales, pasigerėjome didžiule drugelių kolekcija, stebėjomės, kokio dydžio gali užaugti anakonda ar pitonas! Kiekvienas rado sau įdomų stendą, prie kurio užtruko ilgiau.

Sutartą valandą edukatorė mus pakvietė į edukacinių veiklų kambarį. Ten dalyvavome  užsiėmime „Gyvūnų namai namučiai gamtoje”. Edukatorė  supažindino su įvairių, Lietuvoje gyvenančių žvėrių, paukščių, vabzdžių bei roplių namais, papasakojo, kur ir kaip jie tuos namus kuriasi. Įgiję žinių, jas pasitikrinome dėliodami didžiulę dėlionę. O dovanų dar gavome knygelę su lipdukais, kur taip pat galėjome pasitikrinti, ar nepamiršome to, ką sužinojome edukacinėje veikloje. Iš muziejaus išėjome pilni geros nuotaikos ir įspūdžių, pilnais telefonais gražiausių nuotraukų!

Kadangi jau buvo pietų metas, nutarėme papietauti greito maisto restorane Hesburger. Pailsėję ir sočiai pavalgę aplankėme Kauno pilį. Apėjome pilį, pažaidėme pievoje, pasidarėme gražių nuotraukų. Susėdę pailsėti aptarėme mokslo metus – kas sekėsi geriausiai, kas ir kam nesisekė, ką kitais metais reikėtų daryti, kad pasisektų geriau. Pasikalbėję, Padėkos raštais apdovanojome klasės mokinius, kurie 2 klasę baigė puikiais įvertinimais ir per visus mokslo metus nepraleido nė vienos pamokos.

Namo grįžome pavargę, bet pilni puikių įspūdžių! Atsisveikinome, palinkėję vieni kitiems saugios ir turiningos vasaros!

 

2 kl. mokytoja A. Šliužienė