RU

EN

Talentų šou

Mokslo metai vėl baigėsi. Vėl į lauką vilioja margaspalvė vasara. Bet prieš išeinant iš mokyklos atostogauti, tiesiog būtina linksmai praleisti paskutines mokykloje vyksiančias šventes ir renginius. Vienas  iš tokių renginių, tai vaikų laukiamas talentų šou „Šok , dainuok, dalyvauk“!

Jau nuo pat pirmų akimirkų salėje vyravo labai smagi ir pakili nuotaika. Renginiui puikų toną uždavė mokyklos – darželio teatro studijos „Kodėlčiukai“ šaunieji aktoriai suvaidinę spektakliuką „Jausmų jūra“.

Šauniosios  talentų šou vedėjos mokyklos prezidentė Erta ir jos padėjėja Rugilė pristatė mokinius, kurie pademonstravo  savo talentus, o jų buvo įvairių ir labai įdomių, tai ir: šokėjos Emilija, Evita, Gabrielė, Milana, Miglė, dainingosios Rusnė, Ema, muzikaliosios Ermeta, Karina, iškalbingoji Karilė, dailininkė Adrija, sportiškieji vyrukai: Arnas, Gustas, Kajus. Buvos paskelbtos trys pirmosios vietos, nors komisijai buvo sunku apsispręsti, tačiau jas pelnė: Rusnė, Milana ir Miglė bei Ema. Laimėtojai buvo apdovanoti prizais, o dalyviai simbolinėmis dovanėlėmis ir žinoma visiems skirti padėkos raštai.

Visų svarbiausia,  laukiamiausia ir jaudinanti akimirka buvo naujos prezidentės rezultatų paskelbimas. Dabartinė mokyklos prezidentė Erta išsklaidė paslapties šydą pasakydama, kad maža balsų persvara laimėjo ir naująja prezidente tapo trečiokė Milana!

Sveikiname Milaną ir linkime  jai sėkmės naujosiose pareigose, sveikiname ir dėkojame visiems super talentingiems mokyklos – darželio mokiniams!

Gražios ir įsimintinos vasaros!