RU

EN

Bendruomenė

Žiemos kompozicijų kūrimas iš gamtinių medžiagų

Žiežmarių mokykla-darželis „Vaikystės dvaras“ 2017 m. gruodžio 8 d. pakvietė kolegas iš Kaišiadorių  darželio-mokyklos „Rugelis“, Kaišiadorių r. Stasiūnų mokyklos-darželio „Nykštukas“, Kaišiadorių lopšelio-darželio „Spindulys“ į praktinį seminarą „Žiemos kompozicijų kūrimas iš gamtinių medžiagų“. Kolegos džiaugėsi, kad artėjanti gražiausia ir jaukiausia metų šventė Šv. Kalėdos bus padabintos pačių rankomis pagamintomis dekoracijomis. Ačiū lektorei , sertifikuotai meistrei, floristikos sudijos vadovei Jurgitai Treinytei už suteiktą galimybę panirti į stebuklingą gamtos pasaulį.

Direktorė Eglė Raudeliūnienė

Saugus kelias į mokyklą.

Rusgsėjo 1-15 dienų rytais prie mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ perėjos pareigūnams budėti ir užtikrinti saugų vaikučių perėjimą gatve padeda mūsų mokyklos bendruomenės nariai. Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie akcijos.

 

 

 

Pagalba

Rugsėjo pirmąją į dažais kvepiančią, naują ir jaukią grupę sugužės visi ,,Spinduliukų“ grupės vaikučiai.
Prie grupės įsikūrimo labai daug prisidėjo ir grupės tėveliai montuodami naujas rūbinėlės spinteles, atlikdami kitus apdailos darbus.Dėkojame L.Bražinskui, R.Debesiui, V.Šimkūnui, S.Kaziukėnui, T.Taurui, J.Šimoniui, R.Rasiukevičiui, S.Mickevičiui ir T.Mickevičiui, seneliui J.Lašiniui už pagalbą įsikuriant naujoje grupėje.

 

Ekstremalių-situacijų-valdymo-planas